EEU-TA1A472S
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-TA1A472S
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL
Foi de date: EEU-TA1A472S.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEU-TA1A472S
Număr parc EEU-TA1A472S Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 52665 pcs Fișa cu date EEU-TA1A472S.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie TA Ripple Current @ Low Frequency 1.976A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.47A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEUTA1A472S
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 22 mOhms Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 4700µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
capacitanță 4700µF Aplicații General Purpose