EEU-TA1A222LB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-TA1A222LB
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Foi de date: EEU-TA1A222LB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEU-TA1A222LB
Număr parc EEU-TA1A222LB Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 102306 pcs Fișa cu date EEU-TA1A222LB.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie TA Ripple Current @ Low Frequency 1.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.75A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEUTA1A222LB
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 33 mOhms Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
capacitanță 2200µF Aplicații General Purpose