EEU-TA1A102S
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-TA1A102S
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Foi de date: EEU-TA1A102S.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEU-TA1A102S
Număr parc EEU-TA1A102S Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 157280 pcs Fișa cu date EEU-TA1A102S.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie TA Ripple Current @ Low Frequency 813.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.085A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEUTA1A102S
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 70 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.630" (16.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
capacitanță 1000µF Aplicații General Purpose