EEE-TG1K220UP
PanasonicPanasonic
EEE-TG1K220UP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEE-TG1K220UP
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 22UF 20% 80V SMD
Foi de date: 1.EEE-TG1K220UP.pdf2.EEE-TG1K220UP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEE-TG1K220UP
Număr parc EEE-TG1K220UP Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 22UF 20% 80V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 107866 pcs Fișa cu date 1.EEE-TG1K220UP.pdf2.EEE-TG1K220UP.pdf
Tensiune - evaluat 80V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie TG Ripple Current @ Low Frequency 45.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 70mA @ 100kHz Evaluări AEC-Q200
Polarizare Polar ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume PCE4099DKR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.402" (10.20mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 1.3 Ohm @ 100kHz
descriere detaliata 22µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1.3 Ohm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C capacitanță 22µF