EEE-TG1K101M
PanasonicPanasonic
EEE-TG1K101M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEE-TG1K101M
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 100UF 20% 80V SMD
Foi de date: EEE-TG1K101M.pdf
  • Mesaj
Specificațiile EEE-TG1K101M
Număr parc EEE-TG1K101M Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 100UF 20% 80V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6827 pcs Fișa cu date EEE-TG1K101M.pdf
Tensiune - evaluat 80V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie TG Ripple Current @ Low Frequency 227.5mA @ 120Hz
Evaluări AEC-Q200 Polarizare Polar
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Radial, Can - SMD
Alte nume EEETG1K101M
PCE4096TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 300 mOhm @ 100kHz descriere detaliata 100µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 300 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C
capacitanță 100µF Aplicații Automotive