EEE-TG1K220P
PanasonicPanasonic
EEE-TG1K220P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEE-TG1K220P
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 22UF 20% 80V SMD
Foi de date: 1.EEE-TG1K220P.pdf2.EEE-TG1K220P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEE-TG1K220P
Număr parc EEE-TG1K220P Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 22UF 20% 80V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 244675 pcs Fișa cu date 1.EEE-TG1K220P.pdf2.EEE-TG1K220P.pdf
Tensiune - evaluat 80V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie TG Ripple Current @ Low Frequency 58.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 90mA @ 100kHz Evaluări AEC-Q200
Polarizare Polar ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume EEETG1K220P
PCE4098TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.402" (10.20mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 1 Ohm @ 100kHz
descriere detaliata 22µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1 Ohm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C capacitanță 22µF