ECQ-P1H912FZW
PanasonicPanasonic
ECQ-P1H912FZW Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-P1H912FZW
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 9100PF 1% 50VDC RADIAL
Foi de date: ECQ-P1H912FZW.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-P1H912FZW
Număr parc ECQ-P1H912FZW Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 9100PF 1% 50VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3779 pcs Fișa cu date ECQ-P1H912FZW.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 50V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±1% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.472" L x 0.197" W (12.00mm x 5.00mm) Serie ECQ-P(Z)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQP1H912FZW
P3847
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.532" (13.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP)
descriere detaliata 9100pF Film Capacitor 50V Polypropylene (PP) Radial capacitanță 9100pF