ECQ-P1H913FZW
PanasonicPanasonic
ECQ-P1H913FZW Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-P1H913FZW
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.091UF 1% 50VDC RADIAL
Foi de date: ECQ-P1H913FZW.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-P1H913FZW
Număr parc ECQ-P1H913FZW Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.091UF 1% 50VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5596 pcs Fișa cu date ECQ-P1H913FZW.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 50V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±1% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.669" L x 0.276" W (17.00mm x 7.00mm) Serie ECQ-P(Z)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQP1H913FZW
P3871
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.748" (19.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP)
descriere detaliata 0.091µF Film Capacitor 50V Polypropylene (PP) Radial capacitanță 0.091µF