ECQ-P1H822GZ
PanasonicPanasonic
ECQ-P1H822GZ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-P1H822GZ
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 8200PF 2% 50VDC RADIAL
Foi de date: ECQ-P1H822GZ.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-P1H822GZ
Număr parc ECQ-P1H822GZ Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 8200PF 2% 50VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6477 pcs Fișa cu date ECQ-P1H822GZ.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 50V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±2% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.472" L x 0.217" W (12.00mm x 5.50mm) Serie ECQ-P(Z)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQP1H822GZ
P3822
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.551" (14.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP)
descriere detaliata 8200pF Film Capacitor 50V Polypropylene (PP) Radial capacitanță 8200pF
Aplicații High Frequency, Switching
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ECQ-P1H823FZW
ECQ-P1H823FZW
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 0.082UF 1% 50VDC RADIAL
In stoc: 3347 pcs
Descarca: ECQ-P1H823FZW.pdf
RFQ
ECQ-P1H822GZ3
ECQ-P1H822GZ3
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 8200PF 2% 50VDC RADIAL