ECQ-E6273KF
PanasonicPanasonic
ECQ-E6273KF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-E6273KF
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.027UF 10% 630VDC RAD
Foi de date: ECQ-E6273KF.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-E6273KF
Număr parc ECQ-E6273KF Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.027UF 10% 630VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 135120 pcs Fișa cu date ECQ-E6273KF.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.472" L x 0.217" W (12.00mm x 5.50mm) Serie ECQ-E(F)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQE6273KF
EF6273
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.469" (11.90mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.027µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial capacitanță 0.027µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ECQ-E6273JF9
ECQ-E6273JF9
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 0.027UF 5% 630VDC RAD
In stoc: 502825 pcs
Descarca: ECQ-E6273JF9.pdf
RFQ
ECQ-E6273KFW
ECQ-E6273KFW
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 0.027UF 10% 630VDC RAD
In stoc: 679910 pcs
Descarca: ECQ-E6273KFW.pdf
RFQ
ECQ-E6273KFB
ECQ-E6273KFB
Descarca: ECQ-E6273KFB.pdf
ECQ-E6273JFW
ECQ-E6273JFW
Descarca: ECQ-E6273JFW.pdf
ECQ-E6272KF
ECQ-E6272KF
Descriere: CAP FILM 2700PF 10% 630VDC RAD
Descarca: ECQ-E6272KF.pdf
ECQ-E6273KF3
ECQ-E6273KF3
Descarca: ECQ-E6273KF3.pdf
ECQ-E6273JF3
ECQ-E6273JF3
Descarca: ECQ-E6273JF3.pdf
ECQ-E6273JFB
ECQ-E6273JFB
Descarca: ECQ-E6273JFB.pdf
ECQ-E6273KF9
ECQ-E6273KF9