ECQ-E6273KFW
PanasonicPanasonic
ECQ-E6273KFW Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-E6273KFW
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.027UF 10% 630VDC RAD
Foi de date: ECQ-E6273KFW.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-E6273KFW
Număr parc ECQ-E6273KFW Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.027UF 10% 630VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 679910 pcs Fișa cu date ECQ-E6273KFW.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.472" L x 0.217" W (12.00mm x 5.50mm) Serie ECQ-E(F)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQE6273KFW
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.626" (15.90mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.027µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial capacitanță 0.027µF