ECQ-E6272KF
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-E6272KF
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 2700PF 10% 630VDC RAD
Foi de date: ECQ-E6272KF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-E6272KF
Număr parc ECQ-E6272KF Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 2700PF 10% 630VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 887295 pcs Fișa cu date ECQ-E6272KF.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Serie ECQ-E(F) Evaluări -
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume ECQE6272KF Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Material dielectric Polyester, Metallized descriere detaliata 2700pF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial
capacitanță 2700pF Aplicații General Purpose