ECQ-E6223JF
PanasonicPanasonic
ECQ-E6223JF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-E6223JF
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 0.022UF 5% 630VDC RAD
Foi de date: ECQ-E6223JF.pdf
Statutul RoHs Solicitați verificarea inventarului / Solicitați verificarea inventarului
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-E6223JF
Număr parc ECQ-E6223JF Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 0.022UF 5% 630VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Solicitați verificarea inventarului / Solicitați verificarea inventarului
cantitate valabila 154731 pcs Fișa cu date ECQ-E6223JF.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.472" L x 0.209" W (12.00mm x 5.30mm) Serie ECQ-E(F)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQ-E6223JF-ND
ECQE6223JF
P14548
Q872174C
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Request inventory verification / Request inventory verification Înălțime - așezată (Max) 0.453" (11.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.022µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial capacitanță 0.022µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ECQ-E6185JFB
ECQ-E6185JFB
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 1.8UF 5% 630VDC RADIAL
In stoc: 90440 pcs
Descarca: ECQ-E6185JFB.pdf
RFQ
ECQ-E6223JF9
ECQ-E6223JF9
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 0.022UF 5% 630VDC RAD
In stoc: 444448 pcs
Descarca: ECQ-E6223JF9.pdf
RFQ
ECQ-E6185JFW
ECQ-E6185JFW
Descarca: ECQ-E6185JFW.pdf
ECQ-E6185KF
ECQ-E6185KF
Descriere: CAP FILM 1.8UF 10% 630VDC RADIAL
Descarca: ECQ-E6185KF.pdf
ECQ-E6223JFW
ECQ-E6223JFW
Descarca: ECQ-E6223JFW.pdf
ECQ-E6223JF3
ECQ-E6223JF3
Descarca: ECQ-E6223JF3.pdf
ECQ-E6223KF3
ECQ-E6223KF3
Descriere: CAP FILM 0.022UF 10% 630VDC RAD
Descarca: ECQ-E6223KF3.pdf
Descarca: ECQ-E6223KF.pdf
ECQ-E6223JFB
ECQ-E6223JFB