ECQ-E6185KFB
PanasonicPanasonic
ECQ-E6185KFB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-E6185KFB
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 1.8UF 10% 630VDC RADIAL
Foi de date: ECQ-E6185KFB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-E6185KFB
Număr parc ECQ-E6185KFB Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 1.8UF 10% 630VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 113255 pcs Fișa cu date ECQ-E6185KFB.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.220" L x 0.661" W (31.00mm x 16.80mm) Serie ECQ-E(F)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQE6185KFB
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.886" (22.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.260" (32.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 1.8µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial capacitanță 1.8µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ECQ-E6185KF
ECQ-E6185KF
Producători: Panasonic
Descriere: CAP FILM 1.8UF 10% 630VDC RADIAL