ECQ-E6185KF
PanasonicPanasonic
ECQ-E6185KF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECQ-E6185KF
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 1.8UF 10% 630VDC RADIAL
Foi de date: ECQ-E6185KF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ECQ-E6185KF
Număr parc ECQ-E6185KF Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 1.8UF 10% 630VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 39133 pcs Fișa cu date ECQ-E6185KF.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.220" L x 0.661" W (31.00mm x 16.80mm) Serie ECQ-E(F)
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume ECQE6185KF
EF6185
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 1.083" (27.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.102" (28.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 1.8µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial capacitanță 1.8µF