ECE-T2AP682EA
PanasonicPanasonic
ECE-T2AP682EA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECE-T2AP682EA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 6800UF 20% 100V SNAP
Foi de date: ECE-T2AP682EA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECE-T2AP682EA
Număr parc ECE-T2AP682EA Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 6800UF 20% 100V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5417 pcs Fișa cu date ECE-T2AP682EA.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.378" Dia (35.00mm)
Serie T-UP Ripple Current @ Low Frequency 6.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 7.59A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Alte nume ECET2AP682EA
P10036
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.886" (22.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.969" (50.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 49 mOhm @ 120Hz
descriere detaliata 6800µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 49 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C capacitanță 6800µF