ECE-T2AP103FA
PanasonicPanasonic
ECE-T2AP103FA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECE-T2AP103FA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 10000UF 20% 100V SNAP
Foi de date: ECE-T2AP103FA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECE-T2AP103FA
Număr parc ECE-T2AP103FA Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 10000UF 20% 100V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6834 pcs Fișa cu date ECE-T2AP103FA.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.575" Dia (40.00mm)
Serie T-UP Ripple Current @ Low Frequency 7.97A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 9.166A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Alte nume ECET2AP103FA
P10040
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.886" (22.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 2.480" (63.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 33 mOhm @ 120Hz
descriere detaliata 10000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 33 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C capacitanță 10000µF