ECE-T2AA822FA
PanasonicPanasonic
ECE-T2AA822FA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ECE-T2AA822FA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 8200UF 20% 100V SNAP
Foi de date: ECE-T2AA822FA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ECE-T2AA822FA
Număr parc ECE-T2AA822FA Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 8200UF 20% 100V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5356 pcs Fișa cu date ECE-T2AA822FA.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.575" Dia (40.00mm)
Serie T-HA Ripple Current @ Low Frequency 5.02A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.773A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Alte nume ECET2AA822FA
P10652
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.886" (22.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 2.480" (63.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 30 mOhm
descriere detaliata 8200µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 30 mOhm 3000 Hrs @ 105°C capacitanță 8200µF