CB1-D-P-24V
PanasonicPanasonic
CB1-D-P-24V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CB1-D-P-24V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V
Foi de date: CB1-D-P-24V.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CB1-D-P-24V
Număr parc CB1-D-P-24V Producător Panasonic
Descriere RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3841 pcs Fișa cu date CB1-D-P-24V.pdf
Porniți tensiunea (Max) 14 VDC Opriți tensiunea (Min) 2.4 VDC
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 28VDC - Nom
Serie CB ambalare Bulk
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Operați timpul 15ms
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Rating de contact (curent) 20A Materiale de contact Silver Alloy, Cadmium Free
Formular de contact SPDT (1 Form C) Tensiune în bobină 24VDC
Tip de bobină Non Latching Rezistența bobinei 320 Ohms
Puterea bobinei 1.8 W Coil curent 75.0mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CB1-D-12V
CB1-D-12V
Producători: Panasonic
Descriere: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V
In stoc: 5738 pcs
Descarca: CB1-D-12V.pdf
RFQ
CB1-D-24V
CB1-D-24V
Producători: Panasonic
Descriere: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V
In stoc: 4463 pcs
Descarca: CB1-D-24V.pdf
RFQ
CB1-24V
CB1-24V