CB1-D-P-12V
PanasonicPanasonic
CB1-D-P-12V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CB1-D-P-12V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V
Foi de date: CB1-D-P-12V.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CB1-D-P-12V
Număr parc CB1-D-P-12V Producător Panasonic
Descriere RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3591 pcs Fișa cu date CB1-D-P-12V.pdf
Porniți tensiunea (Max) 7 VDC Opriți tensiunea (Min) 1.2 VDC
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 14VDC - Nom
Serie CB ambalare Bulk
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Operați timpul 15ms
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Rating de contact (curent) 40A Materiale de contact Silver Alloy, Cadmium Free
Formular de contact SPDT (1 Form C) Tensiune în bobină 12VDC
Tip de bobină Non Latching Rezistența bobinei 103 Ohms
Puterea bobinei 1.4 W Coil curent 117mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CB1-D-M-12V
CB1-D-M-12V
Producători: Panasonic
Descriere: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V
In stoc: 5452 pcs
Descarca: CB1-D-M-12V.pdf
RFQ
CB1-D-WM-24V-H109
CB1-D-WM-24V-H109
Producători: Panasonic
Descriere: CB1 CUST FOR CATERPILLAR
In stoc: 14980 pcs
Descarca:
RFQ
CB1-24V
CB1-24V
Descriere: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V