CB1-D-M-24V
PanasonicPanasonic
CB1-D-M-24V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CB1-D-M-24V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V
Foi de date: CB1-D-M-24V.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CB1-D-M-24V
Număr parc CB1-D-M-24V Producător Panasonic
Descriere RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5217 pcs Fișa cu date CB1-D-M-24V.pdf
Porniți tensiunea (Max) 14 VDC Opriți tensiunea (Min) 2.4 VDC
Stilul de terminare Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Tensiune de comutare 28VDC - Nom
Serie CB ambalare Bulk
Alte nume 255-3410
CB1-D-M-24V-ND
CB1DM24V
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Operați timpul 15ms Tipul de montare Chassis Mount
Caracteristici Diode, Sealed - Fully Rating de contact (curent) 20A
Materiale de contact Silver Alloy, Cadmium Free Formular de contact SPDT (1 Form C)
Tensiune în bobină 24VDC Tip de bobină Non Latching
Rezistența bobinei 320 Ohms Puterea bobinei 1.8 W
Coil curent 75.0mA