OD4028-24HB01A
Orion FansOrion Fans
OD4028-24HB01A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD4028-24HB01A
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 40X28MM 24VDC WIRE
Foi de date: 1.OD4028-24HB01A.pdf2.OD4028-24HB01A.pdf3.OD4028-24HB01A.pdf4.OD4028-24HB01A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
520 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OD4028-24HB01A
Număr parc OD4028-24HB01A Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 40X28MM 24VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 28.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune 10 ~ 27VDC Tensiune - evaluat 24VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica 0.320 in H2O (79.7 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 40mm L x 40mm H Serie OD4028
RPM 8800 RPM Alte nume OD4028-24HB01AX
OD402824HB01A
Temperatura de Operare -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Zgomot 37.0 dB
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici Speed Sensor (Tach) Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 0.160A Tip rulant Ball
Aprobări cURus, TUV Flux de aer 12.0 CFM (0.336m³/min)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
OD4028-12MS02A
OD4028-12MS02A
Producători: Orion Fans
Descriere: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
In stoc: 8353 pcs
Descarca: OD4028-12MS02A.pdf
RFQ
OD4028-12MSS01A
OD4028-12MSS01A
Producători: Orion Fans
In stoc: 15065 pcs
Descarca: OD4028-12MSS01A.pdf
RFQ
OD4028-24HB
OD4028-24HB
Descriere: FAN AXIAL 40X28MM 24VDC WIRE