OD4028-12MS01A
Orion FansOrion Fans
OD4028-12MS01A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD4028-12MS01A
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Foi de date: 1.OD4028-12MS01A.pdf2.OD4028-12MS01A.pdf3.OD4028-12MS01A.pdf4.OD4028-12MS01A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
520 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OD4028-12MS01A
Număr parc OD4028-12MS01A Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 28.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune 7 ~ 14VDC Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica 0.250 in H2O (62.3 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 40mm L x 40mm H Serie OD4028
RPM 8000 RPM Alte nume OD4028-12MS01AX
OD402812MS01A
Temperatura de Operare 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C) Zgomot 35.0 dB
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici Speed Sensor (Tach) Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 0.180A Tip rulant Sleeve