OD4028-12MSS01A
Orion FansOrion Fans
OD4028-12MSS01A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OD4028-12MSS01A
Producator / Marca: Orion Fans
Descrierea produsului FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Foi de date: 1.OD4028-12MSS01A.pdf2.OD4028-12MSS01A.pdf3.OD4028-12MSS01A.pdf4.OD4028-12MSS01A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
520 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OD4028-12MSS01A
Număr parc OD4028-12MSS01A Producător Orion Fans
Descriere FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 28.00mm Greutate -
Intervalul de tensiune 7 ~ 14VDC Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica 0.250 in H2O (62.3 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 40mm L x 40mm H Serie OD4028
RPM 8000 RPM Alte nume OD4028-12MSS01AX
OD402812MSS01A
Temperatura de Operare 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C) Zgomot 35.0 dB
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici Speed Sensor (Tach) Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 0.180A Tip rulant Sealed Sleeve
Aprobări cURus, TUV Flux de aer 11.0 CFM (0.308m³/min)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
OD4028-12MBXC5
OD4028-12MBXC5
Producători: Orion Fans
Descriere: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
In stoc: 6514 pcs
Descarca: OD4028-12MBXC5.pdf
RFQ
OD4028-12MBXC10A
OD4028-12MBXC10A
Producători: Orion Fans
In stoc: 7541 pcs
Descarca: OD4028-12MBXC10A.pdf
RFQ
OD4028-12MS
OD4028-12MS
Descarca: OD4028-12MS.pdf
OD4028-12MSS
OD4028-12MSS