TA205PAR250JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TA205PAR250JE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 0.25 OHM 5W 5% RADIAL
Foi de date: TA205PAR250JE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TA205PAR250JE
Număr parc TA205PAR250JE Producător Ohmite
Descriere RES 0.25 OHM 5W 5% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 43167 pcs Fișa cu date TA205PAR250JE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură -
Pachetul dispozitivului furnizor Powerchip® Dimensiune / Dimensiune 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Serie Power Chip® TA Rezistenţă 250 mOhms
Putere (Wați) 5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume OHTA205PAR250JE
OHTA205PAR250JE-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 180°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 1.020" (25.91mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 250 mOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Thick Film