TA205PA82R0JE
OhmiteOhmite
TA205PA82R0JE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TA205PA82R0JE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 82 OHM 5W 5% RADIAL
Foi de date: TA205PA82R0JE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TA205PA82R0JE
Număr parc TA205PA82R0JE Producător Ohmite
Descriere RES 82 OHM 5W 5% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 41860 pcs Fișa cu date TA205PA82R0JE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Powerchip® Dimensiune / Dimensiune 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Serie Power Chip® TA Rezistenţă 82 Ohms
Putere (Wați) 5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 180°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.020" (25.91mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 82 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Thick Film Compoziţie Thick Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
TA205PA7R50JE
TA205PA7R50JE
Producători: Ohmite
Descriere: RES 7.5 OHM 5W 5% RADIAL
In stoc: 38751 pcs
Descarca: TA205PA7R50JE.pdf
RFQ
TA205PA82R0J
TA205PA82R0J
Producători: Ohmite
Descriere: RES 82 OHM 5W 5% RADIAL