TA205PAR250J
OhmiteOhmite
Ohmite
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TA205PAR250J
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 0.25 OHM 5W 5% RADIAL
Foi de date: TA205PAR250J.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile TA205PAR250J
Număr parc TA205PAR250J Producător Ohmite
Descriere RES 0.25 OHM 5W 5% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5104 pcs Fișa cu date TA205PAR250J.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură -
Pachetul dispozitivului furnizor Powerchip® Dimensiune / Dimensiune 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Serie Power Chip® TA Rezistenţă 250 mOhms
Putere (Wați) 5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume OHTA205PAR250J
OHTA205PAR250J-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 180°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 1.020" (25.91mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 250 mOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Thick Film