EVRT252EP22RJE
OhmiteOhmite
EVRT252EP22RJE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EVRT252EP22RJE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES CHAS MNT 22 OHM 5% 350W
Foi de date: EVRT252EP22RJE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EVRT252EP22RJE
Număr parc EVRT252EP22RJE Producător Ohmite
Descriere RES CHAS MNT 22 OHM 5% 350W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2071 pcs Fișa cu date EVRT252EP22RJE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±400ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 1.205" Dia x 9.921" L (30.60mm x 252.00mm) Serie Euro-Power
Rezistenţă 22 Ohms Putere (Wați) 350W
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Tubular
Temperatura de Operare -55°C ~ 350°C Caracteristică de montare Brackets (not included)
descriere detaliata 22 Ohms ±5% 350W Wirewound Chassis Mount Resistor Compoziţie Wirewound