EVRT252EPR22KE
OhmiteOhmite
EVRT252EPR22KE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EVRT252EPR22KE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES CHAS MNT 0.22 OHM 10% 350W
Foi de date: EVRT252EPR22KE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EVRT252EPR22KE
Număr parc EVRT252EPR22KE Producător Ohmite
Descriere RES CHAS MNT 0.22 OHM 10% 350W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1890 pcs Fișa cu date EVRT252EPR22KE.pdf
Toleranţă ±10% Coeficientul de temperatură ±400ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 1.205" Dia x 9.921" L (30.60mm x 252.00mm) Serie Euro-Power
Rezistenţă 220 mOhms Putere (Wați) 350W
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Tubular
Temperatura de Operare -55°C ~ 350°C Caracteristică de montare Brackets (not included)
descriere detaliata 220 mOhms ±10% 350W Wirewound Chassis Mount Resistor Compoziţie Wirewound