EVRT170ENR10KE
OhmiteOhmite
EVRT170ENR10KE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EVRT170ENR10KE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES CHAS MNT 0.1 OHM 10% 200W
Foi de date: EVRT170ENR10KE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EVRT170ENR10KE
Număr parc EVRT170ENR10KE Producător Ohmite
Descriere RES CHAS MNT 0.1 OHM 10% 200W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3266 pcs Fișa cu date EVRT170ENR10KE.pdf
Toleranţă ±10% Coeficientul de temperatură ±400ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 1.004" Dia x 6.693" L (25.50mm x 170.00mm) Serie Euro-Power
Rezistenţă 100 mOhms Putere (Wați) 200W
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Tubular
Temperatura de Operare -55°C ~ 350°C Caracteristică de montare Brackets (not included)
descriere detaliata 100 mOhms ±10% 200W Wirewound Chassis Mount Resistor Compoziţie Wirewound