UVP2A010MDD
NichiconNichicon
UVP2A010MDD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVP2A010MDD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL
Foi de date: 1.UVP2A010MDD.pdf2.UVP2A010MDD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UVP2A010MDD
Număr parc UVP2A010MDD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 316826 pcs Fișa cu date 1.UVP2A010MDD.pdf2.UVP2A010MDD.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UVP Ripple Current @ Low Frequency 21mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 42mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Bi-Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-16140
UVP2A010MDD-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.079" (2.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 1µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 1µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UVP1V471MHD
UVP1V471MHD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
In stoc: 81645 pcs
Descarca: UVP1V471MHD.pdf
RFQ
UVP1V4R7MDD
UVP1V4R7MDD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
In stoc: 280578 pcs
Descarca: UVP1V4R7MDD.pdf
RFQ
UVP2A010MDD1TA
UVP2A010MDD1TA
Descriere: CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL