UVP1V471MHD
NichiconNichicon
UVP1V471MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVP1V471MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 1.UVP1V471MHD.pdf2.UVP1V471MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UVP1V471MHD
Număr parc UVP1V471MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 81645 pcs Fișa cu date 1.UVP1V471MHD.pdf2.UVP1V471MHD.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UVP Ripple Current @ Low Frequency 655mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 982.5mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Bi-Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-17357
UVP1V471MHD-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 470µF