UVP2A101MHD
NichiconNichicon
UVP2A101MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UVP2A101MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
Foi de date: 1.UVP2A101MHD.pdf2.UVP2A101MHD.pdf
  • Mesaj
Specificațiile UVP2A101MHD
Număr parc UVP2A101MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 77775 pcs Fișa cu date 1.UVP2A101MHD.pdf2.UVP2A101MHD.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UVP Ripple Current @ Low Frequency 425mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Bi-Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can
Alte nume 493-16142
UVP2A101MHD-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 100µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 100µF Aplicații General Purpose