UPW1V221MPH6
NichiconNichicon
UPW1V221MPH6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPW1V221MPH6
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 1.UPW1V221MPH6.pdf2.UPW1V221MPH6.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile UPW1V221MPH6
Număr parc UPW1V221MPH6 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4582 pcs Fișa cu date 1.UPW1V221MPH6.pdf2.UPW1V221MPH6.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UPW Ripple Current @ Low Frequency 474.5mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Impedanta 85 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.591" (15.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
capacitanță 220µF Aplicații General Purpose