UPW1V221MPH
NichiconNichicon
UPW1V221MPH Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPW1V221MPH
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 1.UPW1V221MPH.pdf2.UPW1V221MPH.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile UPW1V221MPH
Număr parc UPW1V221MPH Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4749 pcs Fișa cu date 1.UPW1V221MPH.pdf2.UPW1V221MPH.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie UPW Ripple Current @ Low Frequency 494mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 760mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanta 90 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 220µF