UPW1V221MPD6
NichiconNichicon
UPW1V221MPD6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPW1V221MPD6
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 1.UPW1V221MPD6.pdf2.UPW1V221MPD6.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPW1V221MPD6
Număr parc UPW1V221MPD6 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 186956 pcs Fișa cu date 1.UPW1V221MPD6.pdf2.UPW1V221MPD6.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UPW Ripple Current @ Low Frequency 474.5mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can
Alte nume 493-1864 Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 85 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.591" (15.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C capacitanță 220µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UPW1V221MPD1TD
UPW1V221MPD1TD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
In stoc: 166827 pcs
Descarca: UPW1V221MPD1TD.pdf
RFQ
UPW1V220MDD1TD
UPW1V220MDD1TD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
In stoc: 1957233 pcs
Descarca: UPW1V220MDD1TD.pdf
RFQ
UPW1V221MPD6TD
UPW1V221MPD6TD