UPW1A820MDD6TP
NichiconNichicon
UPW1A820MDD6TP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPW1A820MDD6TP
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 82UF 20% 10V RADIAL
Foi de date: 1.UPW1A820MDD6TP.pdf2.UPW1A820MDD6TP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPW1A820MDD6TP
Număr parc UPW1A820MDD6TP Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 82UF 20% 10V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1273875 pcs Fișa cu date 1.UPW1A820MDD6TP.pdf2.UPW1A820MDD6TP.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie UPW Ripple Current @ Low Frequency 130mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 200mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-11424-3
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 450 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 82µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 82µF Aplicații General Purpose