UPW1A822MHH6
NichiconNichicon
UPW1A822MHH6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPW1A822MHH6
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 8200UF 20% 10V RADIAL
Foi de date: 1.UPW1A822MHH6.pdf2.UPW1A822MHH6.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile UPW1A822MHH6
Număr parc UPW1A822MHH6 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 8200UF 20% 10V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4150 pcs Fișa cu date 1.UPW1A822MHH6.pdf2.UPW1A822MHH6.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie UPW Ripple Current @ High Frequency 3.635A @ 100kHz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Impedanta 16 mOhms Înălțime - așezată (Max) 1.240" (31.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 8200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
capacitanță 8200µF Aplicații General Purpose