UPW1A820MDD1TA
NichiconNichicon
UPW1A820MDD1TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPW1A820MDD1TA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 82UF 20% 10V RADIAL
Foi de date: 1.UPW1A820MDD1TA.pdf2.UPW1A820MDD1TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPW1A820MDD1TA
Număr parc UPW1A820MDD1TA Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 82UF 20% 10V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1407977 pcs Fișa cu date 1.UPW1A820MDD1TA.pdf2.UPW1A820MDD1TA.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UPW Ripple Current @ Low Frequency 117mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 180mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 600 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 82µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 82µF