UPS1J470MPD1TA
NichiconNichicon
UPS1J470MPD1TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPS1J470MPD1TA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
Foi de date: 1.UPS1J470MPD1TA.pdf2.UPS1J470MPD1TA.pdf3.UPS1J470MPD1TA.pdf4.UPS1J470MPD1TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPS1J470MPD1TA
Număr parc UPS1J470MPD1TA Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UPS Ripple Current @ Low Frequency 52.7mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 310mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-17415-3
UPS1J470MPD1TA-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 650 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 47µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 47µF Aplicații General Purpose