UPS1J330MED
NichiconNichicon
UPS1J330MED Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPS1J330MED
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL
Foi de date: 1.UPS1J330MED.pdf2.UPS1J330MED.pdf3.UPS1J330MED.pdf4.UPS1J330MED.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPS1J330MED
Număr parc UPS1J330MED Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie UPS Ripple Current @ Low Frequency 37.4mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can
Alte nume 493-15847
UPS1J330MED-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 710 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 33µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 33µF