UPS1J471MHD1TO
NichiconNichicon
UPS1J471MHD1TO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPS1J471MHD1TO
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
Foi de date: 1.UPS1J471MHD1TO.pdf2.UPS1J471MHD1TO.pdf3.UPS1J471MHD1TO.pdf4.UPS1J471MHD1TO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPS1J471MHD1TO
Număr parc UPS1J471MHD1TO Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UPS Ripple Current @ Low Frequency 852mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.2A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-12175-3
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 81 mOhms Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 470µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
capacitanță 470µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UPS1J4R7MDD
UPS1J4R7MDD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 4.7UF 20% 63V RADIAL
In stoc: 449904 pcs
Descarca: UPS1J4R7MDD.pdf
RFQ
UPS1J331MHD
UPS1J331MHD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
In stoc: 115417 pcs
Descarca: UPS1J331MHD.pdf
RFQ
UPS1J471MHD
UPS1J471MHD
Descriere: CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL