ULD2W270MHD
NichiconNichicon
ULD2W270MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ULD2W270MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 27UF 20% 450V RADIAL
Foi de date: 1.ULD2W270MHD.pdf2.ULD2W270MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ULD2W270MHD
Număr parc ULD2W270MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 27UF 20% 450V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 47364 pcs Fișa cu date 1.ULD2W270MHD.pdf2.ULD2W270MHD.pdf
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie ULD Ripple Current @ Low Frequency 305mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 549mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-16921
ULD2W270MHD-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 27µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C capacitanță 27µF