ULD2W330MHD1TN
NichiconNichicon
ULD2W330MHD1TN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ULD2W330MHD1TN
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL
Foi de date: 1.ULD2W330MHD1TN.pdf2.ULD2W330MHD1TN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ULD2W330MHD1TN
Număr parc ULD2W330MHD1TN Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 73202 pcs Fișa cu date 1.ULD2W330MHD1TN.pdf2.ULD2W330MHD1TN.pdf
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie ULD Ripple Current @ Low Frequency 392mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 705.6mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-13892-2
493-13892-2-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 33µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C capacitanță 33µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ULD2W270MHD1TN
ULD2W270MHD1TN
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 27UF 20% 450V RADIAL
In stoc: 91348 pcs
Descarca: ULD2W270MHD1TN.pdf
RFQ
ULD2W470MHD1TN
ULD2W470MHD1TN
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL
In stoc: 25296 pcs
Descarca: ULD2W470MHD1TN.pdf
RFQ
ULD2W330MHD
ULD2W330MHD
Descriere: CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL