ULD2W220MHD
NichiconNichicon
ULD2W220MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ULD2W220MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
Foi de date: 1.ULD2W220MHD.pdf2.ULD2W220MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ULD2W220MHD
Număr parc ULD2W220MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 61332 pcs Fișa cu date 1.ULD2W220MHD.pdf2.ULD2W220MHD.pdf
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie ULD Ripple Current @ Low Frequency 240mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 456mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-16920
ULD2W220MHD-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 22µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C capacitanță 22µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ULD2W220MHD6TN
ULD2W220MHD6TN
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
In stoc: 77575 pcs
Descarca: ULD2W220MHD6TN.pdf
RFQ
ULD2W100MPD
ULD2W100MPD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
In stoc: 162804 pcs
Descarca: ULD2W100MPD.pdf
RFQ
ULD2G8R2MPD
ULD2G8R2MPD
Descriere: CAP ALUM 8.2UF 20% 400V RADIAL
Descarca: ULD2G8R2MPD.pdf
ULD2W220MHD1TO
ULD2W220MHD1TO