ULD1H220MDD
NichiconNichicon
ULD1H220MDD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ULD1H220MDD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 22UF 20% 50V THRU HOLE
Foi de date: 1.ULD1H220MDD.pdf2.ULD1H220MDD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ULD1H220MDD
Număr parc ULD1H220MDD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 22UF 20% 50V THRU HOLE Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 284554 pcs Fișa cu date 1.ULD1H220MDD.pdf2.ULD1H220MDD.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie ULD Ripple Current @ Low Frequency 74.25mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 135mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-17644
ULD1H220MDD-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Durată de viață @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.079" (2.00mm) Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
capacitanță 22µF Aplicații General Purpose