ULD1H101MPD
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ULD1H101MPD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 100UF 20% 50V THRU HOLE
Foi de date: 1.ULD1H101MPD.pdf2.ULD1H101MPD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ULD1H101MPD
Număr parc ULD1H101MPD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 100UF 20% 50V THRU HOLE Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 793359 pcs Fișa cu date 1.ULD1H101MPD.pdf2.ULD1H101MPD.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie ULD Ripple Current @ Low Frequency 189mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 270mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Durată de viață @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm)
Înălțime - așezată (Max) 0.532" (13.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C capacitanță 100µF