ULD1H2R2MDD1TD
NichiconNichicon
ULD1H2R2MDD1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ULD1H2R2MDD1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 2.2UF 20% 50V THRU HOLE
Foi de date: 1.ULD1H2R2MDD1TD.pdf2.ULD1H2R2MDD1TD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ULD1H2R2MDD1TD
Număr parc ULD1H2R2MDD1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 2.2UF 20% 50V THRU HOLE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1737502 pcs Fișa cu date 1.ULD1H2R2MDD1TD.pdf2.ULD1H2R2MDD1TD.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie ULD Ripple Current @ Low Frequency 14.7mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 35mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-16252-3
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Durată de viață @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
capacitanță 2.2µF Aplicații General Purpose