UKL1H330MPD1TA
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UKL1H330MPD1TA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 33UF 20% 50V THRU HOLE
Foi de date: 1.UKL1H330MPD1TA.pdf2.UKL1H330MPD1TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UKL1H330MPD1TA
Număr parc UKL1H330MPD1TA Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 33UF 20% 50V THRU HOLE Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 711798 pcs Fișa cu date 1.UKL1H330MPD1TA.pdf2.UKL1H330MPD1TA.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UKL Ripple Current @ Low Frequency 165mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 330mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm)
Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 33µF