UKL1H330KPDANA
NichiconNichicon
UKL1H330KPDANA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UKL1H330KPDANA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 33UF 10% 50V RADIAL
Foi de date: 1.UKL1H330KPDANA.pdf2.UKL1H330KPDANA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UKL1H330KPDANA
Număr parc UKL1H330KPDANA Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 33UF 10% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 185157 pcs Fișa cu date 1.UKL1H330KPDANA.pdf2.UKL1H330KPDANA.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±10%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UKL Ripple Current @ Low Frequency 165mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 330mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-16316
UKL1H330KPDANA-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C capacitanță 33µF